Podkrovní apartmán v kanadském stylu. Kuchyňský kout apartmánu č. 4. Ložnice podkrovního apartmánu. Dvoupodlažní slunný apartmán č. 3. Spaní v 1. patře dvoupodlažního apartmánu č. 3. Lávka spojuje pokoj s vikýřem. Kuchyňský kout apartmánu č. 3. Slunný apartmán č. 2 vhodný pro páry.

APARTMÁN č. 2

apartman CoupleNejmenší, ale i tak velice prostorný pokoj určený především pro páry. Součástí apartmánu je mimo jiné veliký balkón s výhledem na hotel Pacifik a malý park. Maximální kapacita jsou 3 osoby.

APARTMÁN č. 3

apartman DuplexDvoupodlažní apartmán spojený lomeným schodištěm a otevřeným 1. patrem, ve kterém je spojovací lávka k vikýři. Součástí je velká ložnice a přistýlka. Atmosféru spodní části ještě více zpříjemňuje cihlová stěna. Maximální kapacita jsou 4 osoby.

APARTMÁN č. 4

apartman AtticNejvětší z nabízených apartmánů vhodný pro rodinu s dětmi. Velká místnost spojuje kuchyňský kout s jídelnou a s obývací částí. Dvě ložnice s velkými postelemi. Díky velkým vikýřovým oknům je celý apartmán velice slunný. Maximální kapacita je 5 osob.

Ubytování Hamr na Jezeře

Nové stylové apartmány se nachází v těsné blízkosti Hamerského jezera. Jedná se o nadstandardně vybavené apartmány s parkováním ve dvoře. Ideální pozice jak pro letní, tak i pro zimní dovolenou. Kromě Hamerského jezera s pláží jsou blízko sjezdovky a skokanské můstky na nedalekém vysílači Ještěd, odkud je krásný výhled do Libereckého a Českolipského kraje.
Součástí apartmánů je kuchyňská linka (včetně spotřebičů), TV, Wi-Fi, pračka, myčka (apartmán č. 4) a balkón.

Rezervace apartmánu

Napište nám v jakém období byste rádi u nás strávili dovolenou a my Vám obratem pošleme informace o volných termínech a pokojích. Při větším počtu ubytovaných a na delší dobu je možné domluvit se na nižší ceně.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon:
Email: *
Apartmán
Datum příjezdu Datum odjezdu
Počet osob
Apartmány Bardi
Apartmány Bardi v Hamru na Jezeře hodnocení